سفارش تبلیغ
خرید بلیط هواپیما، خرید و رزرو اینترنتی ، چارتر، سامتیک
[ و گفته‏اند چون از صفّین به کوفه بازگشت به شبامیان گذشت و آواز گریه زنان را بر کشتگان صفین شنود . حرب پسر شرحبیل شبامى که از مهتران مردم خود بود به سوى حضرتش آمد . امام فرمود : ] چنانکه مى‏شنوم زنان شما بر شما دست یافته‏اند چرا آنان را از افغان باز نمى‏دارید ؟ [ حرب پیاده به راه افتاد و امام سواره بود ، او را فرمود : ] بازگرد که پیاده رفتن چون تویى با چون من موجب فریفته شدن والى است و خوارى مؤمن . [نهج البلاغه]
 
شنبه 95 مرداد 16 , ساعت 2:5 عصر

حمد نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره نتایج استقلال و عملکرد این تیم در فصل جدید گفت: منصوریان از دوستان صمیمی من است و ما پیشکسوتان سعی کردیم از او حمایت کنیم و تا حال هرچه بوده حمایت بوده، اما باید با واقعیات کنار آمد. تیم مشکل دارد، مخصوصاً در خط دفاعی چون گل‌های ابتدایی می‌خورد. چه در بازی قبل و چه در این بازی مهاجمان سر‌ِ توپ می‌زدند و مدافعان می‌خوابیدند و خیلی راحت دریبل می‌خوردند.

وی ادامه داد: نفت تیمی نبود که مقابل استقلال قد علم کند و من فکر می‌کردم 3-2 گل راحت بزنیم، اما منصوریان سه تعویض خیلی بد انجام داد و درحالی‌که قربانی، کریمی و حیدری خوب بازی می‌کردند را تعویض کرد. استقلال انسجام لازم را ندارد و مشکلات زیادی دارد، ضمن اینکه با بازیکنان خرید چای لاغری تن فیت میلیاردی مثل بختیار رحمانی، کاوه رضایی و ووریا غفوری در حد و اندازه‌های استقلال ظاهر نشدند و این درحالی است که آنها در تیم‌های خودشان خوب بودند، اما الآن کارایی ندارند.

نوری گفت: فاصله سه خط در استقلال زیاد است و ابراهیمی و رحمانی با هم هماهنگ نیستند، ضمن اینکه وقتی در بازی قبل کنعانی‌زادگان را دیدم، گفتم چه کسی این بازیکن را انتخاب کرده که این‌طوری سوتی می‌دهد. او خیلی بازیکن ضعیفی است و اگر می‌خواستند او را بگیرند، حنیف خیلی بهتر بود.

پیشکسوت استقلال گفت: پارسال هم گفتم که رحمتی تیم را می‌چیند و الآن هم می‌گویم بیش‌تر نفراتی که آمده‌اند با تصمیم رحمتی به استقلال پیوستند و نمونه بارز آن حمید بابازاده که از دوستان خود من است. متأسفم برای افشارزاده که در زمان مدیریت او یک گلر این‌چنین تصمیم‌گیرنده شده بود.

وی افزود: ما هم دوست داریم استقلال نتیجه بگیرد، اما تیم به حاشیه رفته و جواب هوادار را که می‌دهد، هواداری که امروز آمده بود از منصوریان حمایت کند، اما او با تعویض‌هایی که انجام داد و با کوچینگش نشان داد که مشکل دارد. تماشاگران حمایت می‌کنند اما تیم نتیجه نمی‌گیرد، این در حالی است که نفت یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های لیگ بود و نفر شاخصی نداشت و استقلال جلوی این تیم هم نتیجه نگرفت.

نوری گفت: بازی‌ها هفته‌به‌هفته سخت می‌شود و تیم‌ها جا می‌افتند. فکر می‌کنم استقلال وقتی جلوی 60 هزار نفر نتیجه نمی‌گیرد، در ادامه مشکلات بیش‌تری خواهد داشت. من هم دوست دارم تیم خوب شود، اما مهره‌های کلیدی و میلیاردی این تیم 20 درصد خودشان هم نبودند و اگر این‌طور باشد بعید می‌دانم تیم درست شود.

وی گفت: خسرو امروز خوب بود و تعویضش اشتباه، با تعویض او تیم ازاین‌رو به آن رو شد. اسماعیل‌پور پارسال عالی بود و می‌جنگید، اما امسال نیمکت‌نشین شده، به نظرم منصوریان باید در ترکیبش تغییر و تحول ایجاد کند، من خودم دفاع بودم اما هیچ‌وقت این‌طور دریبل نخورده‌ام. من نمی‌دانم چطور میلیاردی می‌گیرند و این‌قدر ضعیف هستند، الآن هم یکی مثل منتظری باید بیاید و دفاع را جمع کند.لیست کل یادداشت های این وبلاگ